logo    Dobové-šaty.cz  zakázkové šití a eshop  uniformy - výstroj - historické šaty 

KONTAKTY

Dobové-šaty.cz
Petra Adamová
Havířská 39a, Oslavany 664 12
tel: +420 608 633 932 (10-18h)
napište nám
www.facebook.com/petra.adamova.37
dobove-saty@seznam.cz

NOVINKY

arr3DODACÍ LHŮTA 2021Dávám na vědomost, že dodací lhůta pro zakázkové šití může být z kapacitních důvodů nejdříve...

PROHLÁŠENÍ

Nabídka našich předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské a divadelní účely. Tímto prohlašujeme, že nejsme členy žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporujeme.


Vojenské uniformy a výstroj / Brašny, mešky, sumky

Řadit podle 
Výrobce 

Obal na polní lopatku - řemínek s přezkou - RKKA
Чехол к малой саперной лопате брезентовый
Obal na polní lopatku -  vhodné pro reenacting - RKKA. Чехол к малой саперной лопате брезентовый. Velikost - cca 20x20cm, zapínání na kožený řemínek s tmavou kovovou přezkou. Materiál -khaki silná celtovina, místy různá patina, působí velice věrohodným historickým dojmem.
300,00 Kč (12,00 EUR)

Obal na polní lopatku - řemínek s přezkou -  RKKA


Obal na polní lahev - zdravotnický s popruhem přes rameno -  vhodné pro reenacting - RKKA. Do obalu se vejde běžná hliníková polní lahev RKKA. Lahev není součástí balení! Materiál - silná bavlněná celtovina barvy khaki, u hrdla lahve stahovací šňůrka, popruh je bavlněný hrubě tkaný barvy tmavě khaki - délkově nastavitelný kovovým průvlekem.
200,00 Kč (8,00 EUR)

Obal na polní lahev - pro zdravotníky RKKA


Měšok Velikost - volně rozloženo -  cca 62x42cm, délka popruhu - 200cm Materiál - bavlněný kepr barvy khaki 290g/m, odstín látky se může mírně lišit  
450,00 Kč (18,00 EUR)

Měšok - tkanice - kepr - RKKA


Sumka náhradní na náboje - khaki - RKKA
Подсумок патронный
Sumka náhradní - na náboje -  vhodné pro reenacting RKKA Подсумок патронный Velikost - cca 20x13cm, lze navléct na opasek do šíře 6cm Materiál - khaki hrubě tkaná celtovina, místy různá patina, působí velice věrohodným historickým dojmem
200,00 Kč (8,00 EUR)

Sumka náhradní na náboje - khaki - RKKA


Obal na polní lopatku - olivka - RKKA
Чехол к малой саперной лопате брезентовый
Obal na polní lopatku -  vhodné pro reenacting - RKKA. Чехол к малой саперной лопате брезентовый. Velikost - cca 20x20cm, zapínání na dřevěnou olivku. Materiál - světlá silná režná celtovina, místy různá patina, působí velice věrohodným historickým dojmem.
250,00 Kč (10,00 EUR)

Obal na polní lopatku - olivka -  RKKA